^ ^ شرکت بورس انرژِی ^ ^

[ad_1]

جزییات پذیره نویسی عمومی بورس انرژی تشریح شد؛

چهارمین بورس ایران نیمه نخست سال 91 راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار بورس پرشیا به نقل از سنا ، مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بورس انرژی فعالیت خود را نیمه نخست سال 91 آغاز می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، محمود رضا خواجه نصیری با بیان مطلب فوق افزود : اداره ثبت شرکت ها عصر دوشنبه ، مجوز بورس انرژی را صادر کرد به طوریکه آگهی پذیره نویسی این شرکت به زودی در روزنامه های کثیر الانتشار منتشر خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون کارشناسان سازمان بورس و اعضای هیات موسس بورس انرژی در تلاش هستند تا پذیره نویسی این بورس، اوایل دی ماه امسال آغاز شود.

خواجه نصیری اظهار داشت: پذیره نویسی عمومی بورس انرژی از طریق 42 شعب منتخب بانک ملی ایران (10 شعبه در تهران و 30 شعب سایر استان ها) انجام خواهد شد.

مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس گفت: در پذیره نویسی بورس انرژی هر شخص حقیقی و حقوقی می تواند 7500 سهم معادل 7 میلیون و 500 ریال از سهام این شرکت را خریداری کند.

وی مدت پذیره نویسی عمومی بورس انرژی را یک ماه اعلام کرد و افزود : پس از اتمام پذیره نویسی، حدود یک ماه زمان نیاز است تا اطلاعات پذیره نویسان منتقل شود . در مرحله بعد مجمع موسس شرکت برای تعیین اعضای هیات مدیره برگزار خواهد شد.

مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس پیش بینی کرد تاسیس شرکت بورس انرژی در اواخر امسال یا اوایل سال آینده انجام خواهد شد تا شرایط برای آغاز معاملات این بورس در کشور فراهم شود.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *