بفجر ( پتروشیمی فجر )

[ad_1]

آخرین اطلاعات “بفجر” آماده عرضه اولیه در دهه فجر منتشر شد

پتروشیمی فجر ۲۵۰ میلیارد تومانی که آماده عرضه اولیه ۱۰ درصد در دهه فجر است و فردا معرفی می شود ، آخرین اطلاعات مربوط به سود هر سهم سال مالی جاری را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی جلسه معارفه شرکت پتروشیمی فجر ساعت 14 فردا دوشنبه در هتل اسپیناس برگزار می شود که این شرکت 250 میلیارد تومانی و آماده عرضه اولیه 10 درصد در دهه فجر، آخرین اطلاعات مربوط به سود هر سهم سال مالی جاری را منتشر کرد.
براساس این گزارش، “بفجر” که سود هر سهم سال مالی اسفند را 2601 ریال پیش بینی کرده در عملکرد 6 ماه قادر به تحقق 51 درصد معادل 1334 ریال از این سود شده و باید منتظر اعلام عملکرد 9 ماهه آن در روزهای آینده بود.
در پی موافقت 4 اسفند سال گذشته هیات‌پذیرش بورس با پذیرش شرکت پتروشیمی فجر، این شرکت از 6 مهر با پلاک 495 در بخش«تامین برق،گاز وآب»، گروه «تامین برق،گاز،بخار وآب گرم» و طبقه‌ «تامین بخار وآب گرم» با کد «4011» و نماد «بفجر» در فهرست نرخ‌های تابلوی بازار دوم معاملات بورس درج شد.
در ترکیب سهامداری ” فجر” هلدینگ خلیج فارس با مالکیت 69.9 درصدی صاحب اصلی بوده و سهام عدالت هم 30 درصد سهام آن را دارد. مدیرعامل پتروشیمی مبین هم رئیس هیات مدیره پتروشیمی فجر است. این شرکت از مرداد 77 توسط ملی صنایع پتروشیمی در منطقه پتروشیمی ماهشهر تاسیس شده و فعالیت آن مانند پتروشیمی مبین یعنی سرویس های جانبی (یوتیلیتی) برق ، آب، بخار و … بوده و هم اکنون دارای 612 نیروی انسانی است.

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *