بروکر

[ad_1]

با سلام

مفتتخریم به استحضار کلیه مشتریان محترم PCM برسانیم که یک بار دیگر با خبری خوش در محضر شما حضور داریم. پی سی ام بروکر به هدف ایجاد دسترسی مشتریان خود به دو نوع حساب محبوب دیگر اقدام به ارائه دو نوع حساب ” اسپرد ثابت ” و ” بدون اسپرد ” می نماید.

1- در حساب جدید ” اسپرد ثابت ” اسپردها در بیش از 95 درصد اوقات روی همه ابزارهای معاملاتی ثابت بوده و بدون تغییر در تمامی دستورات معاملاتی اعمال میگردند. این نوع حساب برای مشتریانی مناسب است که به خاطر شرایط خود یا نوع سیستم معاملاتی شان در ساعاتی از بازار فعالیت دارند که حجم معاملات جهانی کم بوده یا فرمول محاسباتی سود زیان استراتژی ایشان با اسپرد ثابت سازگار تر است. پس اگر معاملات شما به نحوی است که از گسترش اسپردها در زمان معامله خود بیم دارید این نوع حساب میتواند حسابی ایده آل برای شما باشد. بروکر پی سی ام با اصرار بر حفظ سیاست پر طرفدار خود در زمینه عدم وجود ریکوت، حتی در این نوع حساب با اسپرد ثابت هم به شما هرگز ریکوت نخواهد داد. اسپردهای ثابت در این نوع جدید از حسابها به شکلی محاسبه شده که کمیسیون کارگزار از این اسپردها تامین شود و بدیهی است که در زمانهایی که اسپردهای بازار از حد معمول بازتر شوند، این اسپردهای بازتر به حسابهای با اسپرد ثابت هم اعمال خواهند شد.

برخی مزایای این حساب عبارتند از :

1) مناسب برای معامله با فرمولهای معاملات اتوماتیک و اکسپرت
2) مناسب برای معامله در ساعات کم حجم بازار
3) مناسب برای معامله گرانی که معاملات آنها در روزهای تعطیل بازار باز می مانند .

2-
در حساب جدید ” بدون اسپرد ” هیچ گونه مارک آپی بر روی اسپردهای خام بازار اعمال نمی شود و اسپردی که با آن معامله می کنید دقیقا همان اسپردی است که ما از ارائه کنندگان نقدینگی خود که از معتبرترین و بزرگترین ارائه کنندگان نقدینگی می باشند دریافت می کنیم. پس اگر معامله گر اسکلپ هستید یا در تایم فریم های پایین معامله می کنید این نوع حساب مناسب شما بوده و می توانید با اسپردهای خام بازار به معامله بپردازید. در این نوع حساب اسپردها از صفر شروع میشوند و به همین خاطر می توانید از نقاط دقیق ورود و خروج در معاملاتتان استفاده نمایید.

برخی مزایای این حساب عبارتند از :

1) معامله با اسپرد خام بازار
2) شروع اسپرد از صفر
3) کمسیون بسیار ناچیز
4) مناسب برای معاملات اسکلپ
5) مناسب برای ترید اتوماتیک ( اکسپرت )
6) مناسب برای معامله گران تایم فریم های پایی

جهت افتتاح حساب می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید :

http://******/k23F2V
برای انتخاب اکانت مورد نظر بایستی از منوی نوع اکانت MT4 نوع اکانت مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *