آبگینه سهمی فراموش شده با دارایی های غیر قابل تصور

[ad_1]

معرفی شرکت دیده پرداز که مالکیت 100 درصدی آن متعلق به آبگینه است

[​IMG] شرکتهای تابعه تاریخچه شرکت دیده پرداز

شرکت تولیدی دیده پرداز ( سهامی خاص ) در تاریخ 22/4/1376 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شده و طی شماره 135782 مورخ 27/8/1376 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران و سپس پس از انتقال پرونده به قزوین تحت شماره 4059 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی قزوین به ثبت رسیده است .

در حال حاضر شرکت تولیدی دیده پرداز جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت تولیدی و صنعتی آبگینه می باشد و واحد تجاری اصلی نهائی گروه ، شرکت تولیدی و صنعتی آبگینه است . مرگز اصلی و محل کارخانه شرکت در شهر صنعتی البرز واقع است .

دلائل تاسیس شرکت دیده پرداز :

از آنجائی که عدم امکان دستیابی به اهداف اولیه از تاسیس شرکت شیشه اپتیک ایران ( سهامی خاص ) به دلیل عدم مشارکت سایر سهامداران در افزایش سرمایه لازم برای تداوم فعالیت شرکت مذکور از نظر سهامدار اکثریت شرکت یادشده ( شرکت تولیدی و صنعتی آبگینه ) محرز گردید . شرکت آبگینه که ادامه فعالیت و گسترش واحد اپتیک متعلق به خود را در قالب شرکت مستقل اجتناب پذیر می دانست نسبت به تاسیس این شرکت با مالکیت 100% سهام اقدام نمود .

فعالیت شرکت دیده پرداز :

ایجاد و تاسیس کارخانه به منظور تهیه و تولید انواع شیشه های اپتیکی و عدسیهای طبی و صنعتی و مواد اولیه مورد نیاز ، واردات ماشین آلات و لوازم مورد نیاز کارخانه ، خرید یا به هر نحو دیگر تحصیل کلیه مواد و هر نوع ماشین آلات ، تجهیزات و تاسیسات ، مواد مصرفی و لوازم یدکی مورد نیاز از داخل و خارج از کشور ، فروش محصولات کارخانه برای تامین نیازهای داخل کشور و در صورت مقتضی صدور آن بخارج از کشور ، طراحی و ساخت قطعات اپتیکی ، ماشین آلات و ابزار آلات خطوط تولید شیشه های اپتیکی ، ارائه خدمات مشاوره ای و مهندسی در زمینه های مختلف تولید شیشه های طبی و عدسیهای صنعتی ، اجرای پروژه های تحقیقاتی در زمینه های مختلف شیشه و سرامیک و عدسیها و لیزرهای نوری ، مشارکت در سایر شرکتها از طریق تاسیس یا تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکتهای موجود می باشد .

فعالیت تولیدی شرکت دیده پرداز از ابتدای سال 1378 آغاز گردید و در نهایت با توجه به فروش نسبتا” ایده آل منجر به حاشیه سود بسیار خوبی گردیدو در پایان سال 1382 مقرر گردید با انجام مطالعات لازم تحقیقات مربوطه در راستای موارذ ذیل صورت پذیرد :

انتقال اسید واش کریستال شرکت آبگینه و انعقاد قرارداد موضوع فوق با شرکت مذکور در ان خصوص ، بررسی در خصوص امکان انجام امور سند بلاست کریستال شرکت آبگینه ، بررسی در خصوص تهیه کوره پخت انواع رنگها و آب طلای کریستال شرکت آبگینه ، بررسی در مورد انجام سایر امور تزئینی کریستال شرکت آبگینه به نحو مطلوب ، بررسی امکانات در خصوص گسترش فعالیتهای تولیدی و بازرگانی شرکت ، بررسی در خصوص انجام امور پیمانکاری شرکت آبگینه و سایر شرکتها در صورت امکان می باشد .

علاوه بر موارد مذکور ، با توجه به برنامه ریزی هیئت مدیره و تاکید بر تحقیقات لازم در مورد فعالیت هایی که برای شرکت ایجاد درآمد نماید ، نهایتا” محیط کار جهت انتقال اسید واش کریستال آبگینه آماده و این امر به اختصاص محلی مناسب و در چهارچوب قرارداد مشخص منتقل گردید . ضمنا” همزمان با انجام مورد فوق ، بررسی و مطالعه سایر امور تزئینی کریستال صورت پذیرفت و با انجام تستهای متعدد و خرید تجهیزات مورد نیاز در خصوص سند بلاست ،با موفقیت انجام شد که در حال حاضر انجام امور سند بلاست کریستال آبگینه توسط این شرکت انجام می گردد .

 

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *